رازهای طلایی موفقیت کسب و کار اینترنتی که از یک ماهیگیر پیر آموختم!

سالها پیش پیرمرد ماهیگیری جنوبی را ملاقات کردم و لابلای حرفهایش رازی را برایم فاش کرد که همیشه آویزه گوشم کردم و بکار بردن آن راز  برایم میلیون ها تومان سود بهمراه داشت.

شاید در نگاه اول خیلی ساده بنظر برسد اما عمل به آن باعث ایجاد تغییرات بسیار بزرگی در زندگی شما خواهید شد .

فرقی نمیکند در زندگی چه هدفی را دنبال میکنید و بدنبال چه چیزی هستید فقط با بکار بردن همین قانون ساده میتوانید هر کسی که میخواهید باشید و هرچیزی که دوست دارید داشته باشید.

آیا میخواهید کسب و کار اینترنتی موفقی داشته باشید؟

آیا میخواهید در رشته دانشگاهی مورد علاقه خودتون قبول بشید؟

آیا دوست داری توی هیچ کاری شکست نخوری؟

رمز موفقیت در هر کاری دانستن این راز و بکار بستن آن است.

و اما آن راز ساده پیرمرد ماهیگیر جنوبی این بود:

اگر میخواهی یک ماهی را نگیری ، از دم بگیر!!!”

99 درصد از افرادی که در کارهای خود مدام شکست میخوردند ماهی های زندگی خود را از دم میگیرند.

دقت کنید که شخص تنها زمانی میتواند یک ماهی را صید کند که ماهی را از سر شکار کند نه از دم…

وقتی ماهی های زندگی را تلاش میکنیم از دم شکار کنیم معمولا از دستمان سر میخورد و نصیب نفر بعدی میشود.

رازهای طلایی موفقیت کسب و کاراینترنتی که از یک ماهیگیر پیر آموختم!

رازهای طلایی موفقیت کسب و کار اینترنتی که از یک ماهیگیر پیر آموختم!

از دم گرفتن ماهی های زندگی یعنی :

انجام کار از روی بی انگیزگی

پشتکار نداشتن

مدام از این شاخه به اون شاخه پریدن

تمرکز نکردن روی کار

انجام کار بدون هدف و برنامه ریزی

داشتن Plan B  و  Plan C

انجام دادن فقط برای رفع مسئولیت و ….

اکثر افراد معمولا وقتی یه هدفی را برای خود انتخاب میکنند در گوشه ای از ذهن خودشون یک نقشه دیگر بنام Plan B  هم طراحی میکنند تا اگر در نقشه اصلی خودشان با شکست مواجه شدند بسراغ Plan B و یا Plan C و…. نقشه های دیگر بروند

دوست عزیزم وقتی شما برای خودتون در ذهنتان یک نقشه اضطراری برای مواقع ضرورت طراحی میکنید دقیقا دارید ماهی را از دم میگیری و احتمال اینکه در کار خودت به هدفی که میخاستی برسی خیلی خیلی کم میشه.

وقتی برای خودت  Plan B  طراحی میکنی یعنی من آماده شکست خوردن هستم و بمحض دریافت اولین نشانه های غیر قابل انتظار میدان رقابت را ترک میکنی

دوست عزیزم یادت باشه برای موفقیت در یک جنگ باید تمام کشتی های در ساحل را آتش بزنی

وقتی امید به کشتی داشته باشی که در ساحل انتظارت را میکشد با تمام وجود نمیجنگی و با اولین فشار و سختی میدان را ترک میکنی

به تنهایی به جزیره برو و با دشنمنانت(ترسهای زندگیت) روبرو شو و باهاشون مقابله کن.

پیروز شو و پرچمت را در راس بلندترین قله به اهتزاز در بیاور و بعد سراغ جزیره دیگری باش.

راز موفقیت دریک جملست:

موفقیت ، تکرار لجوجانه کارهای سادست”

دوستدار تو حمید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

beaoze Mashhad-Ahwaz gdedarman پایگاه علمی دکتر نقی سنایی (عضو هیأت علمی دانشگاه) Uplibra وبسایت رسمی هیات انصارفاطمی علم سنجی چشم انتظارم مستر موزیک پایگاه دانشجویان کارشناسی ارشد مشاوره دانشگاه اردکان